Kdo nás podporuje

Podpořte službu vodicích psů jakoukoliv částkou. Děkujeme vám!

Firmy, společnosti, organizace

ACR Audio s.r.o. – zastoupení největšího evropského specialisty na auto Hi-Fi a multimediální přístroje pro vozidla –švýcarskou společnost ACR. Doplatek na pořízení vodicího psa Lori.

AngioClinic Brno, s.r.o. – péče pro pacienty s cévními onemocněními i v jejich dalších medicínských souvislostech. Doplatek na pořízení vodicího psa Endy, narozeného 26. 3. 2016.

Avocado people – podpora neziskových projektů výtěžkem z prodeje limitovaných kolekcí oblečení a doplňků. Vyrobeno z kvalitních materiálů s ohledem na životní prostředí a pracovní podmínky. Podpora štěňat plemene goldendoodle nákupem krmení.

–  přední český dodavatel pro vinaře, vinohradníky a sommeliery. Provádí analýzu hroznů, moštů a vín dle SZPI. Finanční podpora přípravy budoucího vodicího psa Linda od Himalájského cedru.

Edwards Services, s.r.o.prodej vakuové techniky. Opakovaná finanční podpora budoucích vodicích psů. V roce 2018 jsme finanční dar využili na podporu labradorského retrievera NIGHTA, narozeného 1. 1. 2018 a doplatek na pořízení vodicího psa Madlenky pro nevidomou klientku.

Iniciativa zaměstnanců Geis CZ a Geis Parcel CZ Naše Světluška – Skupina Geis v České republice je součástí celosvětové logistické skupiny Geis Group se sídlem v německém Bad Neustadtu. Na českém trhu působí od roku 1991 a patří zde mezi přední poskytovatele komplexních přepravních a logistických služeb. Finanční podpora štěněte křížence zlatého a labradorského retrievera Geise, narozeného 19. 6. 2016.

GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. – Jako součást jedné z největších integrovaných sítí v Evropě nabízí GEFCO v České republice širokou škálu dopravních a logistických služeb pro automobilový a elektronický průmysl, maloobchod a výrobce jednostopých vozidel. Finančně podporuje štěně – fenku flat coated retrievera jménem Paleta, narozené 7. 9. 2016.

Chytrá lékárna (Pharmawell a.s.) – finanční podpora budoucího vodicího psa, labradorského retrievera Nathana, narozeného 1. 1. 2018.

 podpora sociálních aktivit pro pomoc klientům s vodicími psy.

Zaměstnanci IBM Česká republika, spol. s.r.o. v Brně – výtěžek z  dobročinné aukce Art from Heart – doplatek na pořízení vodicího psa Keira pro  nevidomou klientku a podpora budoucího vodicího psa – fenky NO Abe.

 Investice Strategie Management, a.s. – společnost působí na potravinářském trhu v oblasti balení potravin. Postupem času byl přidán nákup a prodej zboží a výrobků, stejně jako developerská a realitní činnost. Dlouhodobá finanční podpora sociální služby.

Jihomoravský kraj – dotační program Jihomoravského kraje pro rok 2017 v oblasti podpory poskytování sociálních služeb z prostředků Jihomoravského kraje v souladu s ustanovením § 101a a § 105 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.

Klub daňových poradců ČR, Brno – umožnění prezentace na Běhu Komory daňových poradců. Finanční podpora sociální služby.

Magistrát města Brna – dotační program na sociální služby pro rok 2017 z rozpočtu města Brna.

 – finanční podpora štěněte goldendoodla jménem Tchibo, narozeného 6. 5. 2017.

Nadační fond AVAST – finanční podpora letního rekondičního pobytu v Olomouci pro nevidomé klienty a vodicí psy.

 – prostřednictvím aplikace Pomáhej pohybem v roce 2017 finančně podpořila letní rekondiční pobyt v  Hodoníně (v roce 2016 to byl pobyt v Kroměříži). Rekondiční pobyty jsou zaměřené na setkání nevidomých klientů s vodicími psy a procvičování vzájemné spolupráce.  

Nadační fond Českého rozhlasu ze sbírky Světluška – podpora projektu UVIDÍME (prezentační aktivity a osvěta pro veřejnost) částkou 40.000 Kč.

OA, SOŠK a VOŠ Brno, Kotlářská – studentská sbírka podpořila fenku Bria (kříženec labradorského a zlatého retrievera), narozenou 19. 6. 2016.

 PPG Industries Czech Republic s.r.o. – dlouhodobá spolupráce a podpora. V roce 2018 v rámci projektu Charity Partner.

PRO.MED.CS logo - CMYK   podpora fenky křížence labradorského a zlatého retrievera jménem Tori (2017) a fenky křížence královského pudla a zlatého retrievera Scarlett (2018).

Rotary klub Brno City  – prostřednictvím Nadačního fondu poskytl doplatek na pořízení vodicího psa Bliss pro nevidomou klientku.

Spolek mediků LFU MU Brno – štědrý výtěžek z benefiční akce pro studenty Večer plný hudby, aneb i tak se dá pomáhat podpořil částečně rekondiční pobyt v Hodoníně pro nevidomé klienty s vodicími psy a projekt UVIDÍME (osvěta veřejnosti o světě nevidomých lidí a vodicích psů prostřednictvím besed a zážitkových aktivit).

TIC Brno věnovalo výtěžek z charitativního prodeje vánočních donuts na Náměstí Svobody v Brně na podporu sociální služby.

 – pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Finanční podpora sociální služby.

Truhlařík s.r.o. – Zemní a stavební práce. Zajištění komplexních služeb ve sféře přípravy staveb i závěrečné úpravy terénu. Finanční podpora sociální služby.

USU Software s.r.o. – firma se zabývá vývojem software zejména v oblasti IT Asset managementu a Knowledge managementu. Dlouhodobá finanční podpora sociální služby.

VOŠ obchodní Brno, studentská firma Healthy Food – prodej fitness výrobků studenty třídy 1. Q v rámci předmětu Aplikovaná Ekonomie. Utržený finanční obnos byl použit na doplatek pro pořízení vodicího psa Ricky pro nevidomou klientku.

Wurth Elektronik eiSos Czech s.r.o. – výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí. Finanční podpora sociální služby.

Individuální dárci

Apeltauer Tomáš, Balák Jan, Bednářová Hana, Brunnerová Eva, Boleček Petr, Bürger Václav, Cifrák Bronislav, Cinert Tomáš (Xasha), Coufalíková Iva, Matoušková Iva (Český svaz žen Radomyšl), Čermáková Michaela, Čikl Miloš, MUDr. Doležalová Lenka, Dostál Jaroslav (doplatek na pořízení vodicího psa Brixie a příspěvek na budoucí vodicí fenku Nikitu), Drápelová Markéta, Dušková Stanislava, Dürböck Martin, Egerle Pavel, Ing. Haluza Pavel, Ing. Havelka Jan, Ing. Hoférek Tomáš, Horký Adam, Faltýnková Miriam (Angiologie, s.r.o.), Illek Otto, JUDr. Jansa Lukáš a kolektiv (výtěžek z prodaných výtisků výtisky titulu Internetové právo), Jaššáková Tereza, Jeremiáš Pavel, Káčerková Kateřina, Kočicová Pavlína, Konečná Lenka (VELETRHY BRNO a.s.), Kozlová Zdenka, Krajíčková Stanislava a Vladimír, Krejčí Jiří, Krejčí Zdeněk, rodina Krpálkova, Kubištová Michaela (doplatek na vodicího psa Elizabeth), Kurfiřt Zdeněk, Lukeš Michal, Malá Jitka, Marek Miroslav (Kevin), Mařata Jan, Mařík Jiří, Mazour Tomáš, Miklín Jakub (Xasha), Menšík František, Morkusová Kristina, Mrázková Pavla, Ing. Musil Dobroslav, Myslínová Milada (doplatek na pořízení vodicího psa Ricky), Nosek Jiří, Novák František, Odvářka Petr (doplatek na vodicího psa Woody), Olmová Andrea, Mgr. Pahutová Sylva (podpora budoucí vodicí fenky Carmen), Peloušek Petr, Petráš Ivo (podpora budoucího vodicího psa Ironman), Pitra Bedřich, Procházková Věra, Polák Stanislav (doplatek na vodicího psa Ricky), Rákosník Luboš, Repistáková Petra, Rudolf Roman (doplatek na pořízení vodicího psa Forest pro nevidomého klienta), Sackmauer Pavel, Severová Irena, Sláma Rudolf, Snášelová Eva, Stolařová Marta, Svačina Petr, Štětková Zuzana, Švarc Josef, Taclová Anna, Mgr. Tobolová Jana, Tomášková Iva (podpora provozu Penzionu pro staré vodicí psy), Vacek Miloš, Vicianová Alžběta, Viktorin Jan, Vykopal Jan, Záhorová Miluše, Zapletal Petr, Zemánkovi Anna a Jan, Zgažar René (doplatek na vodicího psa Bliss), Zmeškalová Monika, ZŠ Kamenný Přívoz (podpora vodicí fenky flat coated retrievera Paleta), ZŠ Nedabyle, ZŠ Křídlovická Brno, ZŠ Odry, ZŠ Olešnice.

Umístění pokladniček veřejné sbírky

Prodejna SKLIZENO, NG Vaňkovka, Brno

Knihkupectví ACADEMIA, Náměstí Svobody 13, Brno

Medová prodejna Kozomínský medKozomín 119 – podpora projektu Veď mě ve tmě.

Oční optika LUMIOPTIC, Brno

Veterinární ordinace Brno, MVDr. Petr Pavelek, Terezy Novákové 30, Brno – Řečkovice.

Nefinanční pomoc

Better Online Marketing – pomoc v oblasti online marketingu organizace (projekt Veď mě ve tmě).

Zpěvačka Lenny – podpora světa nevidomých lidí, propagace v rámci brněnských koncertů, podpora projektu Veď mě ve tmě. 

Tomáš Klus, Lenny, Petra Bučková – účast na kampani k projektu Veď mě ve tmě, propagace projektu. Videospot kampaně ZDE.

CZanidis, s.r.o. – dary na soutěž vodicích psů – krmení značky VERSELE – LAGA.

 Hotel Panon – ubytování zaměstnanců na rekondičním pobytu v Hodoníně za příznivou cenu.

WOLFIT – přírodní produkty pro domácí mazlíčky. Darování balíčků s pamlsky na soutěž vodicích psů v Boskovicích a na Mistrovství ČR ve výkonu vodicích psů pro nevidomé klienty s vodicími psy.

Yoggies, s.r.o. – kvalitní krmivo pro psy s vysokým podílem skutečného masa, lisováno za studena, vyrobeno bez chemie, obilí i konzervantů. Firma darovala ceny pro soutěžící na Mistrovství ČR ve výkonu vodicích psů v Brně, 8. 9. 2018.

PetCenter CZ, s.r.o. –  vše pro péči o domácí mazlíčky. Firma darovala ceny na soutěž v Boskovicích a na Mistrovství ČR ve výkonu vodicích psů v Brně pro nevidomé klienty s vodicími psy.

Studenti Odborného učiliště a Praktické školy na ulici Lomená v Brně – výroba perníkových medailí na soutěž vodicích psů v Boskovicích.

VODÁK SPORT Brno (Jiří Šťastný) – půjčování areálu tábořiště pro konání akcí s nevidomými klienty.

Modlitbová Jana, Kubák Radek – focení akcí spolku a budoucích vodicích psů ve výcviku.

 

                                                         Děkujeme vám všem!